Uudised

Spinner Startup-konverents Jõhvis

Spinner programmi finaalüritus toimub 30.mail 2019 Jõhvi Gümnaasiumis, kui meeskonnad tutvustavad enda ideed ja ettevõtluspraktika tulemused (demo-pitch) ning toimub parimate autasustamine. Sööme torti ja jagame muljeid!

Spinner ettevõtluspraktika

Jõhvi Gümnaasiumi noored kolivad 21–26. aprillil 2019 üheks nädalaks Tallinnasse, et läbida ettevõtluspraktikat meie heade koostööpartnerite juures. Ettevõtetes töötavad noored 3..4 liikmelise tiimidena ning kas lahendavad ära teatud tööülesannet või ettevõtepoolse juhendaja toel oma äriideed. Praktikale järgneb kaugtöönädal, mille raames analüüsitakse õpitud-kogetud.

NULA inkubaatori inspiratsiooniüritus Jõhvis

Ühiskondlike algatuste inkubaator NULA kohtub Spinner programmi noortega 27.märtsil 2019 Jõhvis, et arutada koos sotsiaalse ettevõtluse ning selle võimaluste üle. Kuidas saab igaüks meist anda oma panuse selleks, et maailma paremaks muuta?

Spinner programmi häkatonid

Spinner programmi teine häkaton toimub 29-31.märtsil 2019 Jõhvi Gümnaasiumis, registreerimine avatud kõigile Ida-Viru gümnaasiumite ja kutsehariduskeskuse noortele. On võimalik tulla üksi või meeskonnaga, et arendada oma idee põhjal võimaliku ärimudeli, prototüübi või lause esmast toodet! See võib-olla näiteks vaba aja sisustamise äpp või mis iganes muu lahendus meie maailma parimaks muutmiseks! Töökeel on eesti, vene ja inglise.